Si vis pacem, para bellum Chceš-li mír, připravuj válku. latinské přísloví
Obrázek ke článku „O společnosti“

O společnosti

Vše, co o nás potřebujete vědět,  lze shrnout do krátké věty ...

JSME NEJLEPŠÍ a připraveni, to kdykoliv dokázat.

Společnost CAESAR OFFICE, s.r.o. je ryze česká, rodinná firma, tradiční výrobce kancelářských potřeb, která se ve svém podnikání často inspiruje slávou i odkazem starodávného Říma, zejména pak postavou nejvýznamnějšího představitele tohoto období - CAESARA. Své hlavní portfólio, které je tvořeno více než 600 standardními výrobky (a dalšími více než 1.500 zakázkovými produkty), prodává výhradně prostřednictvím své partnerské obchodní sítě, která sestává z velkoobchodních prodejců kancelářských potřeb, retailových prodejců a významných řetězců a to jak na území ČR, tak i v zahraničí.

Máte-li zájem o navázání spolupráce a jste přitom běžný spotřebitel, firma či koncový zákazník, která nemá zboží pro další prodej -  kontaktujte nás zde a my Vám zašleme seznam možných dodavatelů z Vašeho nejbližšího okolí. Chcete se stát obchodním partnerem a podílet se na distribuci našich výrobků? - kontaktujte nás zde.

Kancelářské potřeby značky CAESAR OFFICE jsou zaměřeny především na oblast archivace, ve které zahrnují prakticky všechny kategorie od kartonáže až po pestrou nabídku plastového programu či PP pořadačů, které ve srovnání s konkurenčními nabídkami lehce obstojí. K velmi žádaným patří jednak z důvodu zajímavé ceny, ale také, protože vynikají vysokými užitnými vlastnostmi a kvalitou zpracování. Poptávka neustále roste a po České republice a Slovensku začínáme postupně expandovat i na další zahraniční trhy.