NASTAL ČAS ZMĚN dny:hodiny:minuty:vteřiny Cože?
×
UZAVŘENÍ PROVOZU NASTANE 1.6.2020

do plánovaného přerušení zbývá:

dny:hodiny:minuty:vteřiny
KE ZNOVUZPROVOZNĚNÍ DOJDE 8.6.2020

do zahájení nového provozu zbývá:

dny:hodiny:minuty:vteřinyDovolujeme si Vám oznámit, že z důvodu stěhování expedičního skladu, dojde v termínu od 1.6. do 5.6. 2020 k přerušení provozu skladu a expedice.
Objednávky přijaté v tomto období budou expedovány v pondělí 8.6. 2020, již z nového skladu.

Vanitas vanitatum, omnia vanitas Marnost nad marnost. latinské přísloví
Obrázek ke článku „Reference“

Reference

"I přestože jsem měl zprvu pochyby, líbil se mi design inspirovaný Římem, podpora českého výrobce a byl jsem moc zvědavý na ty špičkové služby a férový přístup. Proto jsem je vyzkoušel a nelituji. Zvýšila se nám prodejnost, snížily počty reklamací. Produkty CAESAR OFFICE jsou kvalitní a mají svůj šmrnc. Kvalita služeb je taková jak o ni píší na stránkách. Vychází nám ve všem vstříc."  Martin Kadlec, majitel velkoobchodu

REFERENCE

Každý, kdo se v minulosti setkal s našimi produkty nebo službami, se setkal také s nezaměnitelným designem, kvalitou a zajímavou cenou. Než abychom zde zveřejňovali loga tisíců spokojených firem a odběratelů našich partnerů, nabízíme možnost každému se osobně přesvědčit.

Naše výrobky účinkovaly opakovaně také v řadě úspěšných filmů a seriálů (mezi nejznámější patří Terapie s Karlem Rodenem - pořadače Woodstock, Ordinace v Růžové zahradě, Ulice - pořadače Senator, Executive), v televizních novinách účinkují prakticky denně (Poslanecká sněmovna - spisové desky, odkládací mapy, boxy).

S výrobky se střetnete, ale i v řadě řetězců: TESCO Stores, Globus, Kaufland ...

Společnosti partnerů, pro které jsme realizovali zakázkovou výrobu nebo vyvíjeli nějaký produkt na míru: Dr. Oetker, VZP Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Geosyntetika, Bauhaus, Tieto Enator, A Credit, Mobis Automotive, PPF, PPl, Rhenus Logistic, Safina, Benteler Distribution, ElectroWorld, Waldviertler Sparkasse, ICZ, ABF, Škoda Holding ...