Post coitum omne animalia triste est Po koitu (souloži) jsou všichni tvorové smutni. latinské přísloví
Obrázek ke článku „Služby“

Služby

Dnes je složité od sebe odlišit nabubřelá obchodní prohlášení od skutečnosti a tak ...

Abyste si byli jistí, že jsme TI NEJLEPŠÍ, musíte s námi navázat spolupráci.

Naši obchodní partneři jsou pro nás jako rodina. Hýčkáme je, rozmazlujeme, protože víme, že za náš úspěch vděčíme také jejich úspěchu! Snažíme se, aby stále rostli a byli ještě úspěšnější. Pomáháme jim se srozumitelnou prezentací celé šíře výrobků, s marketingovou podporou. Usnadňujeme jejich každodenní práci, spojenou s aktualizací nezbytných informací, nákupem či objednáváním zboží, analýzou informací z trhu, vývojem jejich vlastních produktů, včetně budování jejich vlastních značek.

Realizujeme distribuci přijatých objednávek a dodávky produktů na místo určení. Mimo to, jsme schopni se napojit na informační systémy našich partnerů, připravit XML feedy, pomoci s realizací tiskových či jiných propagačních materiálů, s přípravou marketingových akcí, zpracováním grafických návrhů, pomoci se školením sítě jejich obchodních zástupců. Kooperaci na poptávkách jejich klientů a to včetně zakázkových.

Posláním našeho života je výroba takových produktů, které nás přečkají. Z toho důvodu používáme často trvanlivý papír :-) Naše produkty svojí kvalitou, příznivou cenou a atraktivním vzhledem zaujaly nejenom na českém, ale i na zahraničních trzích. Uspokojí i ty nejnáročnější odběratele (odběratelky), protože mají svoji tvář a duši. Jsme na ně také patřičně hrdí.

Každý z výrobků prošel od svého zrodu, přes pubertu až do fáze zrání - neustálá proměna vychází ze zkušeností, které na trhu postupně získáváme. Měníme zaběhlé principy a zdokonalujeme již jednou dokonalé. Průběžně měníme funkční prvky tak, aby co nejlépe splňovaly ta nejnáročnější kritéria.

Cokoliv je z papíru, ušijeme na míru - vymyslíme, navrhneme a vyrobíme zcela nový produkt plně podle Vašich představ. O čem jen sníte - my vytvoříme :-)