Veritas omnia vincit Pravda vše přemáhá. latinské přísloví
Obrázek ke článku „Zakázková výroba“

Zakázková výroba

I přestože se zabýváme především velkosériovou produkcí, dokážeme partnerům či jejich odběratelům nabídnout nejenom realizaci zakázkových prací nebo produktů na míru, ale i plnit ostatní přání v souvisejících oblastech ( propojení dat, vývoj a grafické návrhy, marketingová podpora ). Výrobní zaměstnanci jsou skuteční profesionálové, kteří mají několikaletou praxi a velké zkušenosti v papírenské výrobě, a proto umí zpracovávat i takové zakázky, u nichž se předpokládá vysoká manuální zručnost nebo vysoký podíl ruční práce, což běžné tiskárny nebo reklamní agentury zpravidla nemohou nebo pro ně představuje problém.

CO NABÍZÍME?

Mezi nejčastější zakázkové produkty patří ty, které obvykle vychází ze standardního výrobku, u nějž se při výrobě dle individuálního požadavku zákazníka použije odlišný tiskový podklad nebo materiál. Často se jedná o produkty s rozdílnými rozměry, osazené atypickými komponentami. Například:

  •     Zakázkové firemní pořadače
  •     Zakázkové složky, desky
  •     Reklamní papírové tašky
  •     Odnosné krabice na víno
  •     Reklamní a marketingové předměty
  •     Potahovaná kartonáž, výroba krabic a obalů

ZAKÁZKOVÉ PRÁCE

Mimo konkrétních produktů jsme schopni nabídnout i následující výrobní operace: skládání, výsekové operace, kašírování, lisování, střih, nýtování, bigování, formátování, lepení, vrtání. Kompletace stojánků, řezání, vazbu či balení nebo signování výrobků.